.
CykloTym Horní Bludovice

Výsledky

2019

21-22.9.2019 Ružomberok – Malino Brdo

O víkendu se členové našeho Cyklo Týmu Horní Bludovice zúčastnili závodu v Malino brdo, kde pokračoval seriál Moravy a Slovenska v DH. Náš tým byl opět velmi úspěšný. V kategorii Super Masters zvítězil Aleš Kobierski. V juniorské kategorii Jakub Kobierski obsadil skvělé druhé místo. Oběma děkujeme za skvělou reprezentaci našeho týmu. Hoši velké gratulace😀👍👊

21.9.2019 Staříčská časovka

Dnes se odjel poslední závod seriálu Spac. Jela se časovka v Paskově. Závodníci Cyklo Týmu Horní Bludovice opět předvedli skvělé výkony. A to našemu týmu přineslo zaslouženě stupně vítězů. Michal Figalla v juniorské kategorii po špičkovém výkonu znovu zvítězil. V ženách brala třetí místo naše Marcela Cieslarová. V kategorii D za náš tým vybojoval druhé místo Vladimír Lysek. V kategorii A podal skvělý výkon Michal Malejka a obsadil třetí místo.Opět musím všem našim borcům moc poděkovat za skvělou reprezentaci našeho Cyklo Týmu Horní Bludovice, velké gratulace.

14.09.2019 Časovka na Kasárna

Náš tým se dnes zúčastnil troj časovky jednotlivců v Slovenském Makově. Byli jsme opět velmi úspěšní. V ženách ve své kategorii brala první místo Marcela Cieslarová a brala i druhé místo celkově. V Juniorské kategorii obsadil Michal Figalla třetí místo. V kadetech obsadil druhé místo Tadeáš Weissmann. Starší žačka Lucie Pnioková obsadila třetí místo. A naše mladší žákyně braly všechny tři místa na stupních vítězů. První a druhé místo sestry Somerlíkovy a na třetím místě Karolínka Pnioková. Všem velké gratulace.

01.09.2019 O cenu města Petřvald

Dnes jsme bojovali i na silnici o cenu města Petřvald, kde jsme byli opět úspěšní.Čtyři umístění na bedně.V mladších žačkách obsadila třetí místo Karolinka Pnioková. Starší žák Honza Buštík obsadil třetí příčku.Kadetka Lucie Pnioková brala opět třetí místo.V ženách naše Marcela Cieslarová skončila na krásném druhém místě. A v celkovém hodnocení MSPM 2019 získal v juniorské kategorii první místo Michal Figalla.Opět musím moc poděkovat všem našim závodníkům za podané výkony. Pochvalu zaslouží i rodiče zúčastňující se pravidelně závodů.